Polecamy...

Jak utrzymać odpowiednią temperaturę podczas sezonu letniego

22 czerwca 2022

Wiosna i jesień to wspaniały czas, ale wiąże się z nimi kilka różnych problemów. Po pierwsze, jesień to czas, kiedy wychodzą pająki, a co z temperaturami?

Zdarzają się dni, kiedy jest upał, a następnego dnia - mróz! Mając to na uwadze, jak utrzymać umiarkowaną temperaturę w biurze, gdy pogoda nie może się zdecydować, co ze sobą zrobić?

Odpowiednia wentylacja jest niezbędna, niezależnie od tego, czy temperatury są dwucyfrowe czy minusowe, ale prawie niemożliwe jest zadowolenie wszystkich osób siedzących przy biurkach! Z tego powodu warto wyposażyć pracowników w indywidualne wentylatory biurkowe. Dzięki temu każdy, komu jest szczególnie gorąco, może się ochłodzić, a temperatura w biurze może być ustawiona gdzieś pośrodku. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, komu zawsze będzie zimno!

Wniosek z tego taki, że nie da się zadowolić wszystkich, ale zachęcanie pracowników do informowania o tym, czy jest im szczególnie zimno czy gorąco, pozwoli znaleźć najlepszy środek. Mając to na uwadze, można odpowiednio ustawić ogrzewanie i klimatyzację.

Jak utrzymać w biurze umiarkowaną temperaturę w okresie między porami roku?

Autor

Dariusz Homny

Doradca do spraw wypożyczania sprzętu biurowego.

To może Cię zainteresować