Polecamy...

5 sposobów, w jaki Twoje biuro może przyciągnąć nowe talenty, teraz i w przyszłości

1 września 2022

Jeśli chcesz być superkonkurencyjny, musisz upewnić się, że utrzymasz swoich obecnych wysoko wyszkolonych i doświadczonych pracowników. doświadczonych pracowników. Równocześnie, jednak, trzeba również przyciągać nowe talenty, aby wnosiły nowe pomysły i świeżość. świeżość do współczesnego środowiska biurowego.

Połączenie doświadczenia i świeżości to przepis, który przeniesie Twoją firmę na wyższy poziom, ale musisz dobrze dobrać tę mieszankę. Musisz wiedzieć, jak utrzymać swój personel i być atrakcyjnym dla nowych pracowników też. W rzeczywistości łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale skupienie się na właściwych aspektach sprawia, że cała sprawa jest do zrobienia.

Jest wiele rzeczy, do których pracownik biurowy przyszłości będzie przywiązywał większą wagę. Oznacza to, że należy skupić się na tych aspektach, a jednocześnie zapytać obecnych pracowników, czego chcą i potrzebują w ciągu dnia pracy, siedząc na swoich krzesłach biurowych.

Zapoznaj się z tą infografiką, która pomoże Ci zrozumieć, jak uzyskać właściwą mieszankę.

Źródło - https://www.cadimensions.com/blog/attracting-new-talent-increasing-retention-rates-infographic/

Poznajmy 5 sposobów, w jaki można zaznaczyć to pole i spróbować uzyskać mieszankę w sam raz.

Stań się bardziej przyjazny dla środowiska

Millenialsi, w szczególności, przyciągają firmy, które skupiają się na świadomości ekologicznej. Oznacza to, że z czasem stają się bardziej zrównoważone i "zielone". Możesz to łatwo osiągnąć poprzez kilka małych działań, takich jak zachęcanie pracowników do recyklingu, rezygnacja z papieru i używanie materiałów z recyklingu zamiast nowych.

Skup się na doświadczeniach biurowych

Spędzamy ogromną ilość czasu siedząc przy biurkach, więc ma sens, że pracodawcy powinni skupić się na tym, aby ten czas był jak najbardziej komfortowy i przyjemny. W przyszłym biurze doświadczenie biurowe będzie bardziej innowacyjne, jasne i wygodne, więc może skup się na zakupie mebli biurowych i innych dodatków, które pomogą Ci stworzyć to uczucie.

Oferuj elastyczne możliwości pracy

Coraz więcej pracowników może poprosić o elastyczne formy pracy, takie jak jak praca zdalna, praca w domu lub elastyczny czas pracy. Ważne jest, aby pracownicy uważnie i szczegółowo rozważali te prośby i odrzucali je tylko wtedy, gdy ich spełnienie nie ma sensu dla firmy. Dawanie pracownikom tego, czego potrzebują, w granicach rozsądku, to świetny sposób na przyciągnięcie nowych talentów, ale także na zatrzymanie pracowników, których już masz.

Sprawdź reputację swojej firmy

Co ludzie mówią o Twojej firmie? Słowo z ust, osobiście lub przez Internet, jest ogromnie ważne i może mieć wpływ na to, czy nowe talenty znajdą drogę do Ciebie, czy nie. Popracuj nad swoją biznesową karmą, być może wykonaj jakąś pracę charytatywną jako firma i upewnij się, że twoja misja jest jedną z pozytywnych i przyszłych wzrostów.

Rozważ swoją obecność online

Jeśli nie masz aktualnych kont w mediach społecznościowych i świetnej jakości strony internetowej, mogą zdecydować, że nie jesteś dla nich wystarczająco przyszłościowy. Zrób to priorytet i upewnij się, że masz silną i aktualną obecność online. Oczywiście, będzie to miało kilka innych korzyści też!

Są to obszary, które są ważne dla nowych talentów, jak również rodzaj technologii biurowej używasz, a sposób, w jaki prezentujesz się podczas procesu rekrutacji. To ironia, że metody przyciągania nowych talentów będzie również pomóc zatrzymać pracowników już masz - jesteś na zwycięzcę albo sposób!

Autor

Dariusz Homny

Doradca do spraw wypożyczania sprzętu biurowego.

To może Cię zainteresować