Polecamy...

Jak wygląda i jak się czuje satysfakcja z pracy?

21 maja 2022

Czy uważasz, że jesteś zadowolony z pracy? Czy lubisz swoją pracę, czujesz wyzwania i jesteś zadowolony ze swojej roli we współczesnym biurze?

Satysfakcja z pracy nie zawsze wiąże się z pieniędzmi i nie zawsze z perspektywami na przyszłość, ale często jest to poczucie, że jest się dokładnie tam, gdzie trzeba być w danym momencie i jest się z tego zadowolonym. Jest to poczucie posiadania wysokiego morale.

Zobacz ten film, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, co tak naprawdę oznacza satysfakcja z pracy.

Lubienie swojej pracy jest niezwykle ważne dla szczęścia. Spędzamy w pracy tyle godzin, siedząc przy biurku projektanta, że bycie nieszczęśliwym w tym czasie przekłada się na bycie nieszczęśliwym przez większą część życia w ogóle. Z tego powodu satysfakcja z pracy powinna być głównym motorem i celem Twojej kariery. Choć wiele osób zakłada, że są to pieniądze i status, większość z nich w znacznym stopniu twierdzi inaczej.

Satysfakcja z wykonywanej pracy oznacza, że będziesz pracować ciężej, będziesz wpadać na nowe pomysły dotyczące umeblowania sali konferencyjnej, będziesz czuć się pewnie, a w rezultacie prawdopodobnie pojawią się przed Tobą nowe możliwości.

Czy jesteś zadowolony z pracy?

Autor

Dariusz Homny

Doradca do spraw wypożyczania sprzętu biurowego.

To może Cię zainteresować